Nowości

IT – poczta elektroniczna

27 października, 2022

InsERT – wersja 42 !!!

21 października, 2022

InsERT – zakończenie sprzedaży mikroSUBIEKT

25 sierpnia, 2022

Bezpieczeństwo IT

6 lipca, 2022

InsERT – wersja 41 !!!

22 czerwca, 2022

InsERT – zostań PRO!

31 maja, 2022

QTS 5.0

QTS 5.0 Lepsze zabezpieczenia danych dla ochrony Twoich zasobów cyfrowych

System QTS 5.0 został zbudowany na solidnych fundamentach w postaci uaktualnionego jądra systemu i zoptymalizowanego interfejsu użytkownika. Na jego sukces składają się także ulepszone zabezpieczenia chroniące cyfrowe zasoby użytkownika, większa wydajność usprawniająca działanie aplikacji oraz oparte na sztucznej inteligencji zintegrowane uczenie maszynowe, dzięki któremu skuteczność rozpoznawania twarzy i przewidywania awarii dysków jest znacznie większa. Za sprawą najnowocześniejszych rozwiązań stanowiących odpowiedź na szybko następujące zmiany technologiczne QTS 5.0 oferuje bezpieczeństwo danych, moc i inteligencję.

Wyższy poziom bezpieczeństwa

Obsługa protokołu TLS 1.3 poprawia bezpieczeństwo i wydajność działania systemu QTS 5.0. Automatyczne aktualizacje oprogramowania systemowego i aplikacji dają pewność, że serwer NAS pracuje zawsze w optymalnych warunkach. Dostęp do serwera NAS można także zabezpieczyć kluczami SSH, zapobiegając w ten sposób łamaniu haseł czy innym podobnym atakom.

Obsługa WireGuard VPN dla bezpiecznej łączności z Internetem

Połączenie internetowe i publiczne sieci Wi-Fi mogą stanowić zagrożenie dla prywatności danych i użytkowników. Sieć VPN (Virtual Private Network) stanowi bezpieczny i rekomendowany sposób na ukrycie swojej aktywności w sieci podczas przeglądania stron internetowych i zdalnego dostępu do serwera NAS. Nowa usługa QVPN 3.0 obejmuje popularny, nieobciążający i niezawodny protokół WireGuard VPN z intuicyjnym interfejsem umożliwiającym ustanowienie bezpiecznego połączenia — narzędzie szczególnie wartościowe w przypadku pracy z domu lub z innego miejsca poza biurem.

Większa wydajność pamięci podręcznej na dysku NVMe SSD

Nowe jądro usprawnia połączenie PCIe, poprawiając w efekcie wydajność i wykorzystanie dysku NVMe SSD przez system QTS 5.0. Gdy włączona jest akceleracja pamięci podręcznej, możliwe jest efektywniejsze wykorzystanie dysku SSD i jednoczesne odciążenie zasobów pamięci. Wysokie parametry działania utrzymują się nawet wtedy, gdy wielu użytkowników jednocześnie korzysta z tych samych folderów udostępnionych. Dodatkową zaletą jest przyspieszenie przesyłania dużych plików za pośrednictwem protokołu SMB/NFS.

Szybsze rozpoznawanie obrazów dzięki Edge TPU

Zastosowanie technologii Edge TPU w aplikacji QNAP AI Core (oparty na sztucznej inteligencji mechanizm do rozpoznawania obrazów) pozwala serwerowi QNAP NAS szybko rozpoznawać twarze i obiekty.

Przy użyciu rozwiązania TeamViewer możesz uzyskać bezpieczny dostęp i centralnie zarządzać serwerem QNAP NAS

Wraz z rosnącą liczbą pracowników zdalnych i pracujących w różnych lokalizacjach, należy wziąć pod uwagę potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa związane z łączeniem się z sieciami domowymi i publicznymi. Dzięki rozwiązaniu TeamViewer można uzyskać bezpieczny zdalny dostęp do swojego QNAP NAS bez konieczności korzystania ze skomplikowanych ustawień VPN. Pracownikom IT, którzy zarządzają wieloma urządzeniami NAS, rozwiązanie TeamViewer pomaga zapewnić szybkie zdalne wsparcie, oferując optymalny czas działania systemu, elastyczność, wydajność i bezpieczeństwo. Więcej informacji: TeamViewer

Przewiduj awarie dysków i minimalizuj przestoje z pomocą SI

Masz teraz do dyspozycji wyjątkowe narzędzie, które może Cię uchronić przed awarią dysku i utratą danych. DA Drive Analyzer — owoc współpracy firmy QNAP z ULINK Technology — to mechanizm oparty na sztucznej inteligencji, który przewiduje oczekiwaną żywotność dysków, i tym samym umożliwia podejmowanie z wyprzedzeniem działań zapobiegających utracie danych w wyniku prognozowanej awarii. Więcej informacji: DA Drive Analyzer

Usługa QuFTP sprosta prywatnym i biznesowym wymaganiom z zakresu przesyłania danych

QuFTP skupia wszystkie czynności związane z protokołem FTP w jednej aplikacji oferującej intuicyjny interfejs i ustawienia uprawnień. Przesyłanie dużych ilości danych staje się wydajne i bezpieczne. Więcej informacji: QuFTP

Kolejne wpisy

27 października, 2022

IT – poczta elektroniczna

Poczta elektroniczna ( e- mail lub e-mail ) - informacje wyświetlane a prawdziwe.
21 października, 2022

InsERT – wersja 42 !!!

Nowości i zmiany w wersjach programów InsERT
25 sierpnia, 2022

InsERT – zakończenie sprzedaży mikroSUBIEKT

Z dniem 30 września 2022 kończymy sprzedaż programu mikroSubiekt. Ewentualne aktualizacje będą ukazywać się jedynie do końca roku. Obecni użytkownicy systemu wciąż mogą bezpłatnie przejść na najnowszą wersję Subiekta 123.
16 lipca, 2022

Firma Connexo – została oficjalnie punktem serwisowym programów InsERT!

Zmiana statusu - punkt serwisowy insert oraz punkt sprzedaży insert !
6 lipca, 2022

Bezpieczeństwo IT

Cyberbezpieczeństwo – 5 wskazówek dla małych i średnich przedsiębiorstw
22 czerwca, 2022

InsERT – wersja 41 !!!

Nowości i zmiany w wersjach programów InsERT
31 maja, 2022

InsERT – zostań PRO!

Nowości i zmiany w wersjach programów InsERT
6 grudnia, 2021

Baselinker – Asystent pakowania – wprowadzenie

Asystent pakowania systemu BaseLinker to moduł wspierający proces zbierania i pakowania zamówień. Jego głównym celem jest pomoc przy kompletowaniu zamówień, zmniejszenie liczby pomyłek przy pakowaniu oraz przyspieszenie całego procesu poprzez zastosowanie akcji automatycznych.
27 listopada, 2021

Ransomware Recovery

NAKIVO Backup & Replication is a comprehensive data protection solution that makes recovery after a ransomware attack possible without data loss
24 listopada, 2021

Promocja Black Week: drugi produkt gratis

Promocja Black Week: drugi produkt gratis.