Vedero

Sklep internetowy do Subiekta lub witryna z ofertą albo serwis www

Vendero

Sklep internetowy

wygodna sprzedaż towarów z Subiekta GT oraz nexo. Zamówienia trafiają prosto do Subiekta, a panel administracyjny zapewnia pełną kontrolę nad zawartością i wyglądem serwisu.

Firmowy serwis WWW

serwis, w którym można zamieszczać najważniejsze informacje o firmie, ogólny opis oferty (bez prezentowania produktów), aktualności, dane kontaktowe itp.

Witryna z ofertą

strona z pełną ofertą sprzedażową, z podziałem na kategorie. Dane o towarach importowane są bezpośrednio z Subiekta. Można tu umieścić też dane kontaktowe czy informacje o firmie.

Stworzyliśmy dla Ciebie kompleksowy system

Przekonaj się, jak łatwo nim zarządzać!

Załóż własny sklep lub witrynę za pomocą kilku kliknięć!
Nie musisz znać się na tworzeniu stron WWW – prosty kreator prowadzi Cię krok po kroku przez cały proces zakładania witryny. Wszystkie dane są pobierane z uzupełnionych pól w systemie InsERT GT lub InsERT nexo.

Nie przejmuj się domeną i serwerem
vendero to kompleksowe rozwiązanie, w ramach którego otrzymujesz hosting oraz prosty i czytelny adres internetowy.

Dostosuj serwis do swoich preferencji
Gotowe szablony graficzne oraz widgety pozwalają nadać witrynie indywidualny wygląd. Zawartość, układ i kolorystykę serwisu możesz w dowolnym momencie modyfikować.

Zarządzaj z dowolnego miejsca
Wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu i dowolna przeglądarka stron WWW.

Obserwuj ruch na stronie
Dzięki integracji z Google Analytics możesz sprawdzać, jak użytkownicy korzystają z Twojej witryny, skąd do niej trafili oraz które jej części odwiedzają najchętniej.

Integracja

z Subiektem GT lub Subiektem nexo

Pełna kontrola nad pracą całego systemuWszystkie wybrane towary i usługi z Subiekta automatycznie pojawiają się w sklepie, a każde złożone zamówienie trafia do Subiekta.

Przejrzysta informacjaDokładne zestawienie zamówień pozwala w każdym momencie sprawdzić, na jakim etapie realizacji znajduje się dany zakup – i to zarówno po stronie klienta, jak i administratora sklepu.

Komunikacja z klientamiMechanizm powiadomień pomaga utrzymać bezpośredni kontakt z klientami i na bieżąco informować ich o nowych ofertach.

Integracja z PayUvendero umożliwia wybór wielu rodzajów płatności, w tym szybkich płatności internetowych PayU.