Programy dla firm

Oprogramowanie stworzone, by Twoja firma sprzedawała więcej, szybciej i wygodniej.

Ujmij biznes w liczby

InsERT, Comarch, Subiekt, Optima... Każdy przedsiębiorca zna te nazwy. To firmy oraz produkty, które pomagają tysiącom przedsiębiorstw lepiej zarządzać swoimi finansami i całością procesów w firmie.

Connexo to certyfikowany przedstawiciel marek InsERT oraz Comarch. Dostarczamy oraz serwisujemy oprogramowanie biznesowe o udowodnionej skuteczności. Czy w małej, czy w średniej, czy w bardzo dużej firmie te narzędzia potrafią oszczędzać dla swych właścicieli pieniądze i czas.

Systemy sprzedaży

InsERT od 28 lat tworzy programy dla małych i średnich firm – systemy do obsługi sprzedaży, księgowości, finansów, kadr i płac, zarządzania relacjami z klientami, aplikacje do prowadzenia e-sklepu czy fakturowania online, a także kompleksowy system ERP. Sprzedaliśmy już ponad 750 tys. licencji. Z naszych programów sprzedażowych firmy wystawiają milion faktur dziennie.
Subiekt nexo to program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp. Przyjazny, intuicyjny interfejs ułatwia i przyspiesza pracę, a bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, bez względu na branżę.
Subiekt nexo PRO to program wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach. Jest to rozszerzona wersja Subiekta nexo – oprócz pełnej funkcjonalności standardowego systemu zawiera wiele dodatkowych rozwiązań, które spełnią nawet bardzo nietypowe wymagania.
Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.
Comarch ERP to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki modułom dedykowanym każdemu obszarowi biznesowemu (faktury, płace, kasa/bank, sprzedaż, handel z magazynem itd.) jest optymalnym systemem ERP do zarządzania firmą. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom to najchętniej wybierane oprogramowanie księgowe wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych.
System Comarch ERP Optima jest dostępny w modelu stacjonarnym oraz w chmurze (model abonamentowy), dzięki czemu użytkownicy mogą kompleksowo zarządzać procesami w firmie przez Internet.
Comarch ERP XL to rozbudowany funkcjonalnie system klasy ERP, który charakteryzuje się elastyczną budową modułową. Funkcjonalności systemu zgrupowane są w kilkunastu współpracujących ze sobą obszarach. Optymalna konfiguracja i ilość modułów dobierana jest na podstawie wnikliwej analizy potrzeb i specyfiki funkcjonowania firmy. Oprócz wersji serwerowej system dostępny jest również w modelu SaaS (Software as a Service), w którym Comarch ERP XL jest oferowany za pośrednictwem zdalnego dostępu internetowego.

Biura rachunkowe

Biuro GT to system przeznaczony dla księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz dla doradców podatkowych. Jest on uzupełnieniem programów księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, mikroGratyfikant GT) oraz narzędziem integrującym operacje wykonywane w tych programach.
Biuro nexo to program stworzony z myślą o biurach rachunkowych i doradcach podatkowych używających w codziennej pracy systemów z linii InsERT nexo. Wspiera biura rachunkowe w trzech głównych obszarach pracy.
Biuro Rachunkowe został stworzony z myślą o zdecydowanym uproszczeniu pracy biur rachunkowych i doradców podatkowych, którzy potrzebują wykonać pewne operacje w sposób seryjny.

Systemy ERP / Produkcja / WMS

VENDO.ERP – inteligentny system ERP

Polska firma, której trzonem jest zespół złożony z ekspertów zafascynowanych nowymi technologiami wpierającymi biznes. Specjalizujemy się w optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych w oparciu o nasz autorski system do zarządzania klasy ERP/MRPII.
enova365 

Funkcjonalny system klasy ERP dedykowany dla firm stawiających na rozwój i nowoczesność. Oprogramowanie tworzone jest przez specjalistów dziedzin zarządzania, finansów i księgowości, handlu oraz kadr i płac. System obecnie wykorzystywany jest przez 14,5 tysiąca użytkowników.
Weaver WMS PRO

System przeznaczony głównie dla magazynów wysokiego składowania. Struktura systemu pozwala przyśpieszyć procesy zachodzące w magazynie nawet o 200%.

Programy dla gastronomii

POSbistro to rewolucyjna aplikacja na tablet, dająca pełne możliwości zarządzania dowolnej wielkości punktem  gastronomicznym lub siecią lokali. Cechą wyróżniającą jest praca systemu w chmurze oraz zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie informatycznego wsparcia procesów obsługi klienta.
X2 System to pakiet oprogramowania dla  gastronomii i  hoteli  pomagający przedsiębiorstwom osiągnąć trwałe i wymierne korzyści biznesowe, działający  w środowisku Microsoft Windows. Idealnie nadaje się do pracy jednostanowiskowej, jak również pozwala na efektywną pracę w sieci. Intuicyjny  interfejs aplikacji ułatwi pracę z systemem  początkującemu użytkownikowi, a także zaspokoi oczekiwania doświadczonych operatorów.