Qnap

Priorytetem dla firmy QNAP (ang. Quality Network Appliance Provider, dostawca wysokiej jakości urządzeń sieciowych), jest zapewnianie kompleksowych rozwiązań, począwszy od projektowania oprogramowania, przez projektowanie sprzętu, po produkcję własną.

Qnap

Koncentrując się na innowacjach w zakresie pamięci masowej, łączności sieciowej i inteligentnego wideo, QNAP wprowadza aktualnie rewolucyjne rozwiązanie Cloud NAS, które jest częścią naszego najnowocześniejszego oprogramowania działającego w oparciu o subskrypcję i zróżnicowanego ekosystemu kanałów usługowych. Według prognoz QNAP serwer NAS będzie czymś więcej, niż tylko zwykłą pamięcią masową, dlatego firma stworzyła infrastrukturę sieciową w chmurze, która umożliwia użytkownikom hostowanie i projektowanie systemów analizy w oparciu o sztuczną inteligencję, przetwarzanie brzegowe i integrację danych w swoich rozwiązaniach QNAP.

QNAP zapewnia rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych niemal każdego urządzenia
Dzięki firmie QNAP można bezpiecznie tworzyć kopie zapasowe danych zapisanych na urządzeniach fizycznych, wirtualnych, SaaS i wielu innych.

Komputery (Windows/macOS)

Maszyny wirtualne (vSphere/Hyper-V)

Urządzenia mobilne (Android/iOS)

SaaS (Google Workspace/Microsoft

Dyski
zewnętrzne

Usługi magazynowania w chmurze

Serwer NAS/serwery plików

Maszyny wirtualne (vSphere/Hyper-V)