Automatyka biurowa: niech biuro pracuje na firmę

Wszystkie usługi wykonywane przez nas objęte są gwarancją!
Mówiąc 'biuro' myślimy 'przestrzeń'. Podłoga, ściany, biurka i stanowiska dla pracowników. Dziś biuro może zaoferować firmie dużo, dużo więcej. Connexo oferuje rozwiązania dla 'biur 2.0': aktywnych, zautomatyzowanych i oszczędzających zespołowi czas. Takich, które potrafią pracować, a nie tylko być przestrzenią do pracy. Przełomowa różnica tkwi w szczegółach: gdy światłem, ciepłem, siecią, a nawet wejściami / wyjściami do i z budynku steruje się szybciej, to wszystko składa się na wygodniejszą i szybszą pracę. Automatyka w pomieszczeniach biurowych potrafi też oszczędzać dużo energii (np. dzięki samoczynnemu wyłączaniu światła i sprzętu). 'Connected solutions' oznacza więc tutaj połączenie ekonomii i ekologii.

Automatyka biurowa w Connexo to:

Instalacje elektryczne

Wykonujemy instalacje elektryczne, komputerowe, TV/SAT w  budynkach, mieszkaniach, biurach, obiektach usługowych.
Również modernizujemy istniejące instalacje dla potrzeb klienta.

Telewizja przemysłowa

Chcąc mieć możliwość śledzenia z odległości zdarzeń, jakie mają miejsce w biurze, zakładzie czy domu, zleć zainstalowanie nowoczesnych rozwiązań służących do wideo nadzoru.

Systemy alarmowe

Sprawdzone systemy nadzorowania
dostępu do pomieszczeń firmy. Są szyte na miarę,
dokładnie pod dany zespół i pomieszczenia,
których chcemy pilnować, oraz łatwe
do rozbudowywania i modyfikacji.

Automatyka

Rozwiązania dla 'biur 2.0′: aktywnych,
zautomatyzowanych i oszczędzających zespołowi czas.
Takich, które potrafią pracować, a nie tylko
być przestrzenią do pracy.

Kontrola dostępu

Instalujemy systemy elektronicznej kontroli dostępu, dzięki której osoby wchodzące są identyfikowane za pomocą tagów, kart magnetycznych, kodów lub cech biometrycznych.

Rejestracja czasu pracy

Jeżeli zarządzasz ludźmi i zastanawiasz się czy mogliby pracować wydajniej, potrzebny ci jest system rejestracji czasu pracy.

Dzięki temu, że pracownicy będą rejestrować wejścia i wyjścia na specjalnym urządzeniu, ty zyskasz dokładne informacje o czasie ich pracy.

Systemy PPoŻ

W celu zabezpieczenia budynku przed pożarem stosowane są różne zabezpieczenia – od zabezpieczeń polegających na odpowiedniej organizacji pracy ludzi, po systemy pozwalające na automatyczną detekcję pożaru, ograniczanie jego niekorzystnych skutków czy gaszenie.

Gazex

GAZEX jest liderem w branży stacjonarnych systemów detekcji gazów na polskim rynku. 30-letnie doświadczenie w konstruowaniu i wielkoseryjnej produkcji elektronicznych urządzeń do wykrywania i pomiaru stężeń gazów toksycznych, wybuchowych, tlenu i freonów gwarantuje najwyższą jakość, funkcjonalność rozwiązań i niezawodność oferowanych produktów.