Serwis IT: wszystko ma działać!

Dobry serwis to taki, o którym prawie się nie pamięta. Sprzęt pod dobrą opieką rzadziej zaskakuje awariami, szybko wraca do pełnej użyteczności i przynosi więcej pożytku firmie. Jak samochód, w którym regularnie zmieniamy olej i części eksploatacyjne — nie staje się od tego lepszym samochodem, tylko lepiej działa. Sprzęt ma działać, by firma mogła działać. To podstawa.

Serwis IT w Connexo to:

SERWIS KOMPUTEROWY / NAPRAWA

SERWIS KOMPUTEROWY / NAPRAWA

LAPTOPÓW – KOMPUTERÓW – DRUKAREK

Nasz serwis komputerowy oferuje szeroką gamę usług:

 • Naprawy laptopów, serwis laptopów,
 • Naprawy komputerów, serwis komputerów,
 • Serwisowanie pogwarancyjne telefonów komórkowych, smartfonów różnych firm (Xiomi, Samsung, Sony, HTC, Huawei ,Nokia, Meizu, Apple (Iphone) i innych,
 • Naprawy sprzętu (komputerów, laptopów, smartfonów, telefonów) po zalaniu,
 • Serwis drukarek, naprawy drukarek,
 • Wymiana systemu w komputerze/laptopie, reinstalacja systemu w komputerze/laptopie, czyszczenie systemu
 • Usuwanie wirusów z dysku w laptopie, komputerze,
 • Aktualizacja oprogramowania w komputerze, laptopie, telefonie,
 • Odzyskiwanie danych.

Naprawa komputera? Naprawa laptopa? Naprawa telefonu lub smartfona?

Naprawimy Twój komputer, zaktualizujemy oprogramowanie w laptopie, wymienimy stłuczony wyświetlacz w telefonie. Wymiana uszkodzonego digitizera (czyli tzw. „dotyku”) w smartfonie nie będzie już dla Ciebie problemem.
A może Twojemu laptopowi lub komputerowi przyda się czyszczenie? Zgłoś się do nas! Serwis Connexo czeka na Twój sprzęt.

Jeśli Twoja drukarka wymaga naprawy lub serwisowania – zgłoś się do nas!

Jeśli jesteś zainteresowany skompletowaniem nowego sprzętu – możemy Ci pomóc. Nasz profesjonalny personel doradzi Ci, jaki zestaw będzie dla Ciebie najlepszy, pomoże Ci zorientować się w urządzeniach dostępnych na rynku, w cenach i ofertach promocyjnych. Serwis Connexo służy również możliwością złożenia komputera lub zmodyfikowania jego działania.

Twój komputer, laptop  smartfon będą Ci wdzięczne!

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego każda naprawa wykonywana jest przez nas profesjonalnie i w jak najkrótszym czasie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, prowadzimy również serwis drukarek. Bochnia jest miastem, które rozwija się bardzo dynamicznie pod kątem biznesowym. Nieustannie rosnąca ilość firm sprawia, że grono naszych Klientów wciąż się poszerza. Jednak niezależnie od tego czy są Państwo dużą firmą, czy też klientem indywidualnym, zawsze mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście i profesjonalną obsługę.

Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy pracują w firmie z długoletnim doświadczeniem, naprawiamy z pasją i zaangażowaniem od wielu, wielu lat… Posiadamy bogatą wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Dzięki zdobytemu doświadczeniu tajniki komputerowej elektroniki (i nie tylko) są nam doskonale znane, a każdą kolejną pracę traktujemy jako fascynującą przygodę i wyzwanie. Jeśli chodzi o naprawy laptopów, Bochnia jest miastem, w którym można spotkać wielu specjalistów. To co wyróżnia nasz serwis, to najwyższej jakości sprzęt. Cały czas inwestujemy i szkolimy się z zakresu nowych technologii, dzięki czemu możemy sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom z zachowaniem najwyższych standardów.

Główną domeną naszej działalności są naprawy laptopów i komputerów stacjonarnych. Profesjonalnie serwisujemy sprzęt większości marek.

Zakres naszych prac obejmuje również:

 • naprawy tabletów
 • naprawy smartfonów
 • naprawy telefonów komórkowych
 • naprawy urządzeń GPS
 • naprawy urządzeń peryferyjnych
 • szkolenia z zakresu obsługi komputera
 • szkolenia z zakresu obsługi internetu
 • projektowanie i budowa sieci komputerowych
  ( LAN, WAN )

Serdecznie zachęcamy Państwa, aby odwiedzili Państwo nasz serwis komputerowy. Bochnia to miasto, w którym znajduje się główna siedziba naszej firmy. Spotkacie się Państwo tutaj zawsze z miłą obsługą, która zrozumie Wasze problemy oraz profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem zajmie się naprawą Waszego sprzętu. Connexo to nie tylko serwis laptopów – Bochnia ma wiele tego typu punktów. My wyróżniamy się wśród konkurencji kompleksową ofertą. Chętnie doradzimy Państwu również zakupach sprzętu oraz pomożemy podjąć decyzję dotyczącą jego wymiany, proponując optymalne rozwiązanie.