Gratyfikant Nexo PRO

Gratyfikant nexo PRO to system kompleksowo wspomagający obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych. Intuicyjny interfejs i automatyzacja wielu czynności znacznie przyśpieszają pracę, a duża elastyczność daje szerokie możliwości konfiguracji.
Opis  Szczegółowy Opis  Ekrany  Rozszerzenia  Wymagania Systemowe

Gratyfikant Nexo PRO

Rozszerzenia o kolejnych pracowników

Licencja podstawowa do programu Gratyfikant nexo PRO pozwala na obsługę 50 pracowników. Istnieje możliwość zakupu rozszerzeń o kolejnych pracowników bez konieczności kupowania oddzielnej licencji.

Rozszerzenie wpływa na cenę e-Abonamentu, jednak podwyższona opłata związana z dodatkowymi stanowiskami zostanie uwzględniona dopiero za kolejny okres obowiązywania e-Abonamentu (nie w trakcie trwającego aktualnie e-Abonamentu).

Zawieszanie i odwieszanie rozszerzeń

Jeśli firma nie potrzebuje już obsługiwać większej liczby pracowników, ma możliwość zawieszenia rozszerzenia. Opłata za e-Abonament zostanie odpowiednio zmniejszona, jednak dopiero wraz z początkiem kolejnego okresu obowiązywania e-Abonamentu.

Odwieszenie, czyli rezygnacja z zawieszenia i ponowne korzystanie z uprzednio zawieszonych stanowisk wiąże się z opłatą oraz podwyższoną opłatą za e-Abonament. Opłata za e-Abonament zostanie odpowiednio zwiększona dopiero za kolejny okres obowiązywania e-Abonamentu.

Cena za odwieszenie jednego rozszerzenia do programu Gratyfikant nexo PRO: 85 zł netto  

 

Rozszerzenia na kolejne podmioty

W przypadku biur rachunkowych i doradców podatkowych licencja programu Gratyfikant nexo PRO umożliwia obsługę nieograniczonej liczby pracowników i przetwarzanie danych 5 podmiotów. Istnieje możliwość zakupu rozszerzeń na kolejne podmioty. Rozszerzenie wpływa na cenę e-Abonamentu – podwyższona opłata związana z dodatkowymi podmiotami zostanie uwzględniona za kolejny okres obowiązywania e-Abonamentu.

Zawieszanie podmiotów

Firma świadcząca usługi doradztwa podatkowego, prowadzenia ksiąg rachunkowych lub wykonująca czynności biegłego rewidenta może zawiesić możliwość przetwarzania danych jednego lub wielu podmiotów. Praca z danymi podmiotu, co do którego prawo do przetwarzania danych zostało zawieszone, jest możliwa w trybie „Tylko do odczytu”. Tryb „Tylko do odczytu” umożliwia podgląd i wydruk wszelkich danych oraz dokumentów zgromadzonych i sporządzonych przed chwilą dokonania zawieszenia, nie ma natomiast możliwości dodawania i zmiany danych żadnych obiektów (w tym dokumentów i deklaracji).

Licencjobiorca ma prawo do przywracania podmiotów, co do których prawa do przetwarzania danych zostały zawieszone. Może tego dokonać maksymalnie 3-krotnie w ciągu roku kalendarzowego.