Integracja instalacji i systemów


Połączenie wszystkich systemów

Zleć integrację instalacji i systemów IT, by zwiększyć efektywność i poprawić bezpieczeństwo firmy.
Bezpieczeństwo budynków i zatrudnionych w nich osób.
Ochrona danych.
Sprzyjający wydajnej pracy mikroklimat.
Efektywna komunikacja.

To wszystko ma ogromne znaczenie dla jakości pracy firmy. Udana integracja wybranych systemów automatycznych sprawia, że współpracują one ze sobą i dają pełny wgląd w informacje, na podstawie których możesz usprawnić każdy z tych obszarów.
Najczęściej zajmujemy się integracją następujących systemów:

  • Lokalna sieć komputerowa i sieć telefoniczna.
  • Systemy przeciwpożarowe, antywłamaniowe, alarmowe.
  • System monitoringu (CCTV).
  • System kontroli dostępu do pomieszczeń.
  • System sterowania oświetleniem.
  • System grzewczy, wentylacyjny i klimatyzacyjny – HVAC.

Inteligentne budynki

Jeżeli chcesz osiągnąć więcej, angażując mniej zasobów, zleć instalację systemu, za pomocą którego będziesz optymalnie zarządzać wszystkimi instalacjami budynkowymi, w tym: elektryczną, przeciwpożarową, systemami bezpieczeństwa, itp.
Dzięki temu, że inteligentne instalacje komunikują się ze sobą, wymieniają informacje, reagują na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne, zapewniają bezpieczeństwo, komfort i oszczędności.

Sterowanie inteligentnym budynkiem może przebiegać w w wygodny i intuicyjny sposób. Lokalnie, przy pomocy wielofunkcyjnych paneli, zdalnie, przy użyciu smartfonu, tabletu, komputera lub automatycznie, dzięki zastosowaniu zespołu czujników.

W Connexo mamy doświadczenie w integracji nowych i dotychczasowych systemów i rozwiązań w jednym systemie , czyli tworzeniu tzw. inteligentnych budynków.